Prosinec 2011

Starbucks čekají změny!!

10. prosince 2011 v 17:03 | Sweety |  Few words
Celosvětově známá a oblíbená káva od Starbucks mění logo.
logoV lednu 2011 společnost oznámila, že jejich logo se již vrylo
do paměni lidí a tak zmizí nápis STARBUCKS COFFEE
a obrázek bude zvětšen. Musím říct, že jsem velmi ráda, že jsem si stihla zakoupit skvelý hrneček ještě se starým logem. ;) Hold si budeme muset zvyknout a doufat, že logo razantnější změny nečekají.
I love Starbucks :)
hh


I maska má svou řeč

10. prosince 2011 v 0:35 | Sweety |  Weekly
Maska, přetvářka, říkejte tomu jak chcete, ale je to známá věc, známí postoj každého z nás. Každý den se s tím setkáváme, každý den jí použijeme, třeba i nevědomky. Toto téma svádí k pesimistickému podtextu, proto jsem se rozhodla, pojmout ji vesele. Veselost? Karneval? Ano! Známí karneval v Benátkách! :) Každým rokem se koná na přelomu únor/březen a pokaždé se do Benátek sjíždí lidé z celého světa, aby okusily jedinečnou atmosféru. mask
Ulice a kanály Benátek hýří všemi barvami, veselostí, tragédií, romantikou, na každého působí jinak.
Tato tradice mě velmi chytá za srdce, masky mě děsí a přitahují zároveň. Působí na mě tajemně, magicky, možná je to kameným výrazem, možná pouhou živostí očí. Nevím, každopádně je mým velkým snem, jednou zažít chuť benátského karnevalu na vlastní kůži. Myslím, že není za potřebí sem více psát, masky mluví svým jazykem sami za sebe a každému vzdělují něco jiného. ;)
A co řeknou Vám..?hh
gg
ghg ggg