Weekly

Go On!

27. srpna 2012 v 15:34 | Sweety
No to se lehko řekne a těžko udělá!
Každý má ve svém životě řadu problémů, hodně lidí co mu otravují život, nevydařené lásky atd. Každý se s tím snaží poprat po svém, vyřešit si to, aby mohl žít v klidu dál, ale vždy se najde nějaký ,,pitomec", který všechno zažil a všechno zná. Jeho rady jsou geniální a vy se musíte podle toho zařídit. Blbost! Takové lidi bych nakopala do prdele!
Pro mě je základem udělat si pořádek v hlavě a v srdci, a až pak řešit věci okolo. Dokud nejsem smířená sama se sebou, je těžké hýbat s věcmi okolo. Kolikrát se vracíme k tomu, co se stalo, proč to tak bylo, co by se stalo kdyby se člověk rozhodl jinak..
,,Co se stalo, stalo se. Už s tím nic neuděláš." Bohužel je to pravda. Musíme doufat, že je také pravdivé druhé rčení: ,,Člověk se učí ze svých chyb." Pokud ne, bylo by to hodně špatné. Člověk by se nacházel v zamotaném kruhu a to pro život není dobré, je na to příliš krátký...

I maska má svou řeč

10. prosince 2011 v 0:35 | Sweety
Maska, přetvářka, říkejte tomu jak chcete, ale je to známá věc, známí postoj každého z nás. Každý den se s tím setkáváme, každý den jí použijeme, třeba i nevědomky. Toto téma svádí k pesimistickému podtextu, proto jsem se rozhodla, pojmout ji vesele. Veselost? Karneval? Ano! Známí karneval v Benátkách! :) Každým rokem se koná na přelomu únor/březen a pokaždé se do Benátek sjíždí lidé z celého světa, aby okusily jedinečnou atmosféru. mask
Ulice a kanály Benátek hýří všemi barvami, veselostí, tragédií, romantikou, na každého působí jinak.
Tato tradice mě velmi chytá za srdce, masky mě děsí a přitahují zároveň. Působí na mě tajemně, magicky, možná je to kameným výrazem, možná pouhou živostí očí. Nevím, každopádně je mým velkým snem, jednou zažít chuť benátského karnevalu na vlastní kůži. Myslím, že není za potřebí sem více psát, masky mluví svým jazykem sami za sebe a každému vzdělují něco jiného. ;)
A co řeknou Vám..?hh
gg
ghg ggg
 
 

Reklama